Model Ajansı

Home / Model Ajansı

Bu yazımızda model ajansı ile ilgili sizlere kısa bilgiler vereceğiz. Model ajansı firmaların kampanya, katalog, reklam çekimleri, defileler, organizasyonlar için model temin ettiği firmalardır.

Ajansla Çalışırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Model ajansı ile çalışmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken unsurların başında ajansın sektör tecrübesi gelmektedir. Bunun yanında yerli ve yabancı model kadrosunun genişliği ve modellerinin profesyonelliği gelmektedir.

Model Olma Şartları

Model ajansı içeresinde modellik yapabilmek için bazı özellikleri taşımanız gerekmektedir. Erkek modeller en 185 boya sahip olmalı, atletik bir yapıya sahip olmalıdır. Kadın Modeller en az 175 boya sahip olmalı ve uygun vücut ölçülerine sahip olmalıdır. Genel olarak erkek ve kadın modeller ise poz verme yeteneğine sahip olmalı kendilerine güvenmeli ve yürüyüş bilgisine sahip olmalıdırlar.

Trust Model Management

Model ajansı olarak tecrübeli ve yetkin kadrosuyla hizmet veren İstanbul Mecidiyeköy de bulunan Trust Model Management, Ürün çekimleriniz ve organizasyonlarının için yerli ve yabancı model ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Şehirde ki modellerimizi görmek için linke tıklayabilirsiniz. http://trustmodel.com.tr/intown/

Modellik Eğitimi

Firmamız bünyesinde modellik eğitimleri verilebilmektedir. Modellik eğitimlerine katılabilmeniz için modellik mesleğine uygun fiziksel özelliklere sahip olmanız gerekmektedir. Eğitimler sektöründe uzman ve tecrübeli eğitim kadrosu tarafından verilmektedir. Eğitimlerini tamamlayan adaylar ajansımız bünyesinde çalışabilmektedirler. Adayların fotoğraf çekimleri yapılıp portfolyo oluşturmalarına yardımcı olunmakta ve iş görüşmelerine gönderilmektedirler.

Modellik başvurularınızı become a model sekmesinden yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Ajansımız 2014 yılında İstanbul da kurulmuş genç ve hızla büyüyen bir model ajansıdır. Kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası bir çok projede yer alan ajansımız şimdiye kadar sekiz yüzün üzerinde yerli yabancı modelle çalışmıştır.Bizi ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Modellerimizle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.